Jam Session w Pod Spodem (04.09) i 2doors (05.09)

W najbliższych dniach odbędą się dwie podobne imprezy typu Jam Session w centrum miasta. Pierwsza z nich będzie miała miejsce w czwartek (04.09) w Klubokawiarni Pod Spodem (ul.Mościckiego 14). Muzyczne spotkanie pod wodzą Stecyka (m.in. Ziggie Piggie) rozpocznie się o 20:13 i potrwa zapewne aż do ostatniego porannego akordu.  Organizatorzy przygotowali niespodzianki dla miłośników muzyki w postaci rabatów przy barze.  Jak piszą twórcy Jam Session w Pod Spodem zapraszają wokalistki, wokalistów, gitarzystów bębniarzy, trębaczy oraz wszelakiej maści instrumentalistów.

Podobna impreza będzie miała miejsce w 2doors (ul.Małachowskiego 24) z tą różnicą, że odbędzie się dzień później. Początek zaplanowany jest na godzinę 19. Tu imprezę rozkręca Mateusz Sopata znany z Beltaine. Podobnie jak w Pod Spodem tu także na muzykujących dżemowców czekają niespodzianki przy barze.

Jak wiadomo Jam Session rządzą się swoimi prawami, dlatego też szansę zagrać i zaśpiewać ma każdy. W czasie tego typu muzykowania muzyk amator może zagrać w jednym zespole z muzykiem zawodowym. Na Jam nigdy nie jest za późno.Propozycja ze strony 41-200.pl jest taka, aby odwiedzić obydwie imprezy, kto wie może i nasz lotny reporter zagości w gościnnych progach sosnowieckich klubów…

Wstęp na obydwie imprezy jest darmowy. Zapraszamy w imieniu organizatorów i życzymy miłej zabawy.

[PP]

Bear