Jak dzielny wojak Józef diabła przechytrzył

Piaskownica KulturalnaW niedzielę 31 lipca na podwórku kamienicy przy ulicy Dekerta 6 odbędzie się przedstawienie zorganizowane przez Piaskownicę Kulturalną. Przedstawienie interaktywne „Jak dzielny wojak Józef diabła przechytrzył” w wykonaniu Teatru ART-RE to świetny pomysł na spędzenie letniego popołudnia. Piaskownica Kulturalna to miejsce w którym zwykle odbywają się zajęcia plastyczne oraz ciekawe warsztaty tematycznie dobrane pod gusta młodych uczestników. Jest to też miejsce, gdzie można zorganizować dziecku imprezę urodzinową.

Oto krótka zachęta do przyjścia na przedstawienie: -“Spektakl z udziałem marionetek, opowiadający historię żołnierza, który przegrywa w karczmie swoją duszę z diabłem. Aby nie zostać uprowadzonym do piekła usługuje diabłu w swoim domu. W końcu, spotyka paru dobrych ludzi, którzy opowiadają mu jak należy diabła pokonać. Czy dzielny wojak przechytrzy diabła?”

Tę piękną historię na żywo obejrzeć można już w niedzielę, początek o godzinie 16.
Mimo, iż impreza przygotowana jest z myślą o dzieciach, również dorośli widzowie są mile widziani.Ze względu na to, że wydarzenie to jest dofinansowane z Sosnowieckiego Programu Wspierania Inicjatyw Kulturalnych tym razem wstęp jest wolny!

[PP]

Bear