IMPRO PREMIERA w Teatrze Zagłębia już w środę!!!

Ogólne znaczenie słowa improwizacja znają chyba wszyscy. Improwizacja w teatrze do niedawna kojarzyła się głównie z etapem powstawania sztuki, gdy niektórzy reżyserzy dają taką możliwość aktorom. Kilka lat temu wydawało się niemal niemożliwe, żeby proces powstawania przedstawienia odbywał się na oczach widzów. Rzeczywistość stawia jednak coraz to nowe wyzwania w celu przyciągnięcia widzów dlatego też tego typu imprezy powoli wkraczają w życie teatralne.

Sosnowieckie impro to efekt warsztatów, które z aktorami Teatru Zagłębia prowadzą Michał Sufin i Bartosz Młynarski – założyciele Klancyka i Klubu Komediowego w Warszawie i instruktorzy w Szkole Impro.  Przedstawienie które zobaczymy w środę na sosnowieckiej scenie podzielone będzie na dwie części. W pierwszej wystąpią aktorzy Teatru Zagłębia wraz z Michałem Sufinem i Bartoszem Młynarskim. W drugiej pojawi się na scenie tylko wspomniany duet. W przedstawieniu aktywny udział wezmą widzowie, którzy poprzez podpowiadanie haseł będą mieli wpływ na przebieg sztuki.

IMPRO PREMIERA odbędzie się w środę 14 czerwca, początek o godzinie 19. Serdecznie polecamy tą imprezę. Bilety w cenie 20 zł są jeszcze dostępne.

[PP][Fot. Maciej Stobierski]

Bear