II Bal Charytatywny dla Piotra Pastusiaka

Ostrowy Górnicze Klub Gospoda Dom Ludowy15 października odbędzie się kolejna impreza charytatywna na rzecz Piotra Pastusiaka. Pisaliśmy już na naszych łamach o festynach, zbiórkach, kiermaszach, a także imprezach muzycznych na rzecz mieszkańca Sosnowca. Tym razem po raz drugi w historii będzie to Bal Charytatywny. Miejsce, w którym się odbędzie jest wyjątkowe – będzie to budynek dawnej gospody, klubu (Domu Ludowego), urokliwy budynek przy ulicy Klubowej 2 w Sosnowcu – Ostrowach Górniczych.
Tego typu rozrywka nie trafia się na co dzień, nie dziwi więc fakt, że sporo osób już wyraziło chęć uczestnictwa. Podczas balu będzie mnóstwo okazji do tańca, o muzykę na wysokim poziomie zadba Dj MattheF. Na odpowiednim poziomie będzie również poczęstunek, składający się z dań gorących i zimnej płyty (szczegóły na plakacie), nie zabraknie również napojów zarówno chłodzących jak i gorących. Nie muzyka i nie poczęstunek jest tu jednak najważniejszy. Priorytetem jest zbiórka pieniędzy na dalszą rehabilitację Piotra Pastusiaka. Dlatego też całkowity dochód z imprezy przekazany zostanie na ten cel. Koszt udziału w balu to zaledwie 95zł od osoby (190 zł/para). Rezerwacji można dokonać pod numerami telefonu: 665-243-064 i 508-794-048. Ze względów organizacyjnych prosimy o rezerwację do dnia 5 października.
Przypomnijmy, że Piotr Pastusiak jest mieszkańcem Sosnowca. W maju doznał poważnego urazu kręgosłupa, w konsekwencji, którego doszło do paraliżu górnych i dolnych kończyn ciała. Przeszedł skomplikowaną operację, jednak wada kręgosłupa i powikłania skutecznie blokują powrót do zdrowia, a co za tym idzie sprawność ruchową. Przed Piotrem długa i ciężka droga do poprawy obecnego stanu zdrowia. Priorytetem jest proces rehabilitacji, który odegra kluczową rolę i stanie się filarem do dalszych działań medycznych. Niestety proces ten jest niezwykle kosztowny i aby Piotr stanął na nogi potrzebne są środki finansowe, bez których wiele zbawiennych dla niego metod leczenia i rehabilitacji – pozostanie nieosiągalnych!!! Najważniejsze, że dzięki pomocy sosnowiczan Piotr stopniowo odzyskuje sprawność, choć do samodzielności jeszcze bardzo daleko. Więcej informacji o Piotrze na stronie piotrpastusiak.pl.
Jak już wspomnieliśmy Bal Charytatywny odbędzie się w siedzibie szkółki drzew “Alicja” (ul.Klubowa 2), w dzielnicy Ostrowy Górnicze. Serdecznie polecamy tę imprezę. Początek imprezy dla Piotra Pastusiaka o godzinie 20.
[PP]

Plakat Bal Charytatywny dla Piotra Pastusiaka

 

Bear