Gala Dance & Polo na Górce Środulskiej

Disco GalaW najbliższy piątek na Górce Środulskiej (ul. 3 Maja 51) odbędzie się impreza zatytułowana Gala Dance & Polo. Już zeszłoroczne Dni Sosnowca pokazały, że w naszym mieście jest ogromne zainteresowanie muzyką taneczną. Impreza ta to kolejne przedsięwzięcie muzyczne związane z tego typu muzyką.

Gwiazdą sosnowieckiej Gali Dance & Polo będzie zespół Weekend, którego przebój “Ona tańczy dla mnie” kilka lat temu zawładnął umysłami znawców gatunku. Utwór ten bił wszelkie rekordy popularności, które ciężko będzie komukolwiek powtórzyć. Dzięki tej piosence cały gatunek wrócił do łask mediów, odrodziły się festiwale i przeglądy muzyki disco polo. Zespół Weekend ruszył w niekończącą się trasę koncertową, która trwa nadal.

Wcześniej na scenie zobaczymy popularną grupę Piękni i Młodzi oraz Remady & Manu-L. Awizowane są też występy innych wykonawców takich jak Gesek, Exaited, Mejk, Playboys i grupa Łobuzy.

Bilety w cenie 29 zł w przedsprzedaży i 39 zł w dniu koncertu. Kasy biletowe czynne od 17. W imieniu organizatorów zapraszamy.

[PP]

Bear