Festyn rodzinny w Kazimierzu Górniczym

Festyn Kazimierz GórniczyPrzełom maja i czerwca to w Sosnowcu czas festynów rodzinnych. Niemal wszystkie szkoły w tym okresie przygotowują swoje imprezy. Nie ma w tym nic zaskakującego, tym bardziej jeśli pogoda sprzyja tego typu wydarzeniom. Jest wtedy okazja do integracji środowiska szkolnego z okolicznymi mieszkańcami. Poniżej przytaczamy zaproszenie jakie sobotni festyn w Kazimierzu Górniczym, które otrzymaliśmy od Łukasza Krawca przewodniczącego Rady Dzielnicy, która to rada jest współorganizatorem zabawy.

“W dniu 4 czerwca 2016 o godzinie 9:00 rozpocznie się Festyn Rodzinny organizowany przez Zespół Szkół Ogólnokształcących numer 12 w Kazimierzu Górniczym (ul.Jasieńskiego 2A) przy wsparciu Rady Dzielnicy. W programie festynu przewidziano wiele atrakcji dla najmłodszych takich jak gdy, zabawy, konkursy czy rozgrywki sportowe. Zorganizowana też zostanie loteria fantowa z wieloma nagrodami pozyskanymi przez Radę Dzielnicy. Animacje dla najmłodszych zapewnia Centrum Edukacji Artystycznej dla Dzieci i Rodziców “Chata Małolata”. Stowarzyszenie Pancernik również zapowiedziało swoją obecność, więc będzie można zapoznać się z replikami broni oraz postrzelać do celu z broni ASG. Podczas festynu będzie serwowany pyszny żurek, dania z grilla oraz ciasta. Zapraszamy wszystkich chętnych by miło spędzać czas do Kazimierza Górniczego już w najbliższą sobotę”.

Nam nie pozostaje nic dodać innego jak również przyłączyć się do zaproszenia, tym bardziej, że w pobliżu znajduje się Park im.Jacka Kuronia z licznymi atrakcjami nie tylko dla najmłodszych. Polecamy.

[PP]

 

Bear