Festyn charytatywny dla Piotrka w Ostrowach Górniczych

FestynW sobotę w Ostrowach Górniczych zapłoną wszystkie pozytywne serca Sosnowca. To właśnie tam, na boisku ZEW-u odbędzie się festyn charytatywny na rzecz Piotra Pastusiaka.

Młody mieszkaniec dzielnicy Ostrowy Górnicze 30 maja uległ wypadkowi i do dziś pozostaje w znacznej mierze sparaliżowany. Rehabilitacja jest bardzo kosztowna, stąd liczne gesty przyjaciół, znajomych oraz ludzi zupełnie mu obcych, którzy obiecali wsparcie. Jednym z efektów wsparcia dla Piotra jest festyn, z którego całkowity dochód przeznaczony będzie na rehabilitację poszkodowanego mieszkańca Sosnowca.

Festyn zapowiada się niezwykle interesująco. Tak bogatej oferty podczas tego typu imprezy jeszcze nie widzieliśmy. Nie ma się jednak co dziwić, gdyż w akcję włączyli się nie tylko mieszkańcy Ostrów, ale też reszty miasta. Dla dzieci będą tzw. dmuchańce, samochodziki, pokazy tańca, malowanie twarzy i kramy z watą cukrową i zabawkami. Dorośli spędzą czas na innych atrakcjach m.in. mogą zobaczyć pokazy sportowe. Będą też kiełbaski z grilla, loteria a nawet licytacja cennych przedmiotów oferowanych przez darczyńców. Jedną z największych “spodziewanych niespodzianek” będzie wizyta piłkarzy i trenerów Zagłębia Sosnowiec.

Początek festynu o 11. Impreza potrwa do 21. Liczymy na dobrą pogodę i mieszkańców Sosnowca, którzy nigdy nie zawodzą w takich momentach. Zapraszamy.

[PP]

Bear