Eskalator w Parku Sieleckim – program imprezy

eskalatorW piątek (07.08) już raz piąty odbędzie się w Sosnowcu impreza muzyczna z cyklu Eskalator. Tym razem władze miasta postanowiły, że odbędzie się ona w Parku Sieleckim. Za decyzją tą stały argumenty lepszego dojazdu na i z koncert, a także infrastruktura parku, która wydaje się być stworzona pod tego typu imprezy.

Jak pokazały ostatnie Dni Sosnowca muzyka pop cieszy się dużą popularnością, czego wyrazem były tłumy na koncertach Eweliny Lisowskiej, czy Kate Ryan. Muzyka popularna ma swoich wiernych wyznawców i zapewne nie zabraknie ich podczas tegorocznego Eskalatora.

Wielkim plusem Eskalatora 2015 jest to, że wśród wykonawców znajduje się sosnowiczanin Kamil Kubas. Nie jest to bynajmniej jakiś skromny dodatek do koncertów, ale pełnowartościowa, choć wschodząca jak na razie gwiazda. Liczymy szczególnie na ten koncert, gdyż ostatnio mało mamy znanych artystów z Sosnowca, którzy pojawialiby się na dużych imprezach.

Jednak to nie Kamil Kubas jest największą gwiazdą Eskalatora. Na takie miano zasługują z pewnością Sylwia Grzeszczak i Mrozu. Znawcom gatunku nie trzeba tych artystów przedstawiać. Oboje są szeroko znani, często można usłyszeć ich przeboje w radiu i zobaczyć ich teledyski w telewizji. Trójkę wyżej wymienionych artystów uzupełnia jeszcze DJ Wikar. Konferansjerkę na najwyższym poziomie zapewni Krzysztof “Jankes” Jankowski znany dziennikarz radia ESKA.

Poniżej prezentujemy plan koncertów:

Start 18.30
18.45 – Kubas
19.45 – Mrozu
21.15 – Sylwia Grzeszczak
22.45 – DJ Wikar

Przypominamy, że wstęp na imprezę jest darmowy. Zapowiada się ciepły dzień – nie zapomnijmy więc nakryć głowy. W imieniu organizatorów zapraszamy.

[PP]

Bear