Eskalator w Parku Sieleckim – program imprezy

EskalatorW piątek (05.08) po raz kolejny odbędzie się w Sosnowcu impreza muzyczna z cyklu Eskalator. Podobnie jak w ubiegłym roku władze miasta postanowiły, że fani muzyki spotkają się w Parku Sieleckim. Za decyzją tą stały argumenty lepszego dojazdu na i z koncert, a także infrastruktura parku, która wydaje się być stworzona pod tego typu imprezy.

Jak pokazały ostatnie Dni Sosnowca muzyka pop cieszy się dużą popularnością, czego wyrazem były tłumy na koncertach Ich Troje, czy Stachurskiego. Muzyka popularna ma swoich wiernych wyznawców i zapewne nie zabraknie ich podczas tegorocznego Eskalatora.

Kto będzie gwiazdą Eskalatora 2016. Na takie miano zasługują z pewnością Grubson i zespół Lemon. Znawcom gatunku nie trzeba tych artystów przedstawiać. Są szeroko znani, często można usłyszeć ich przeboje w radiu i zobaczyć ich teledyski w telewizji. Dwójkę wyżej wymienionych artystów uzupełnia jeszcze C-Bool i Szymon Chodyniecki. Koncert poprowadzą dziennikarze Radia Eska, a na terenie Parku Sieleckiego pojawią się prócz muzyki stoiska gastronomiczne.

Oto kolejność w jakiej pojawią się na scenie artyści zaproszeni na Eskalator: Grubson, Szymon Chodyniecki, Lemon, C-Bool. Planowany początek imprezy o 17:30.

Przypominamy, że wstęp na koncerty w ramach Eskalatora jest darmowy. Zapowiada się ciepły dzień – nie zapomnijmy więc nakryć głowy. W imieniu organizatorów zapraszamy.

[PP]

Bear