Eksplozja kolorów przy dobrej muzyce

EKSPLOZJA KOLORÓW Park SieleckiSobotnia (25.06.) impreza Sosnowiecka Eksplozja Kolorów w Parku Sieleckim zapowiada się wyśmienicie. Wygląda na to, że nawet pogoda dostosowała się do festynowego charakteru imprezy. Oprócz zabawy z kolorami można będzie posłuchać znakomitej muzyki, a także zjeść ciekawe przekąski.

Eksplozja kolorów to impreza, która w założeniu ma przywitać wakacje, przeznaczona jest zatem przede wszystkim do ludzi młodych. Organizatorzy z tej okazji planują rozdać woreczki z kolorowym proszkiem, który na sygnał zostanie uwolniony przez uczestników zabawy co sprawi, że że każdy z nich “nabierze” niepowtarzalnych barw. Do wyrzutów kolorów dojdzie dwukrotnie, pierwszy raz o godzinie 17:30, drugi o 19. W między czasie będzie można posłuchać ciekawej muzyki. Jako pierwsza (o godzinie 14) na scenie pojawi się Wiktoria Kubicka, sosnowiecka wokalistka pop. Po niej (o 14:30) zaśpiewa Wokalny Zespół Muzyki Rozrywkowej “I To Się Ceni” działający przy klubie im. Jana Kiepury. O godzinie 16:45 scenę opanuje zwycięzca V edycji Must Be The Music Kuba Zaborski. O 17:30 scenę opanuje muzyka rap, zagrają Tymin&Peus &Kid Dj West. O 18 na scenie zrobi się bardzo ciekawie, a to za sprawą zespołu Pogoria, wybuchowej mieszanki punka, rocka i muzyki ska. Zespół znany wcześniej jako “Tylko po chodniku”ma w naszym mieście licznych fanów. 19:15 to godzina o której na scenie pojawi się znany zespół Animators, będzie więc dużo inteligentnych rockowych dźwięków i ciekawy wokal Bartka. Po 20:20 z głośników popłyną melodie, które “zapoda” sosnowiecki Dj Dan.

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy. Wstęp oczywiście bezpłatny. Każdy powinien znaleźć dla siebie coś ciekawego. Polecamy.

[PP]

 

Bear