Dzień Dziecka w Piaskownicy Kulturalnej

Z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka Piaskownica Kulturalna przygotowała niespodziankę dla dzieci. Tegoroczne święto najmłodszych wypada w piątek, dlatego impreza odbędzie się w niedzielę 3 czerwca, tak aby każde chętne dziecko mogło wziąć w niej udział.  Po raz pierwszy w tym roku można będzie obejrzeć przedstawienie pod gołym niebem, na podwórku Piaskownicy Kulturalnej (Sosnowiec, ul.Dekerta 6).

Oto jakie niespodzianki przygotowała Piaskownica. Główną atrakcją będzie przedstawienie zatytułowane “Przygody Milusia i Miłasi”. Oto krótkie streszczenie przedstawienia: – “Miluś i Miłasia to dwójka kolorowych krasnali. Wesoło żyją w swoim lesie, do dnia, w którym przyjeżdża do niego …skrzat. Nikt nic o nim nie wie, oprócz tego, że inaczej wygląda. Oczywiście jego śmieszny wygląd powoduje, że czuje się osamotniony.
W dodatku splot przypadków powoduje, że zostaje postawiony w złym świetle.
Jak ocenią go dzieci? Jak bohaterowie wybrną z tarapatów?
Dzięki pomocy dzieci wszystko skończy się  szczęśliwie.
W bajkowej scenerii, angażując dzieci do aktywnego udziału w przedstawieniu, uczymy je, że nie wygląd i pozory powinny wpływać na naszą ocenę człowieka, lecz jego postawa i wartości.
Dzieci różnią się między sobą pod wieloma względami, pochodzą z różnych warstw społecznych i mimo swego wieku wyraźnie dostrzegają, kto ma najładniejsze ubranka, czy chwali się najlepszymi zabawkami”.

Dla dzieci czekają piaskownicowe niespodzianki.  Bilety w cenie 10 zł można kupić od 21.05.2012 w Art Cafe Muza (Sosnowiec, ul. Warszawska 2), lub zarezerwować pod adresem biuro@piaskownicakulturalna.pl. Przewidywany czas spektaklu to 45minut. Serdecznie zapraszamy.

 

[PP]

 

Bear