Dzień Babci i Dziadka w Teatrze Zagłębia

Sosnowiecki Teatr Zagłębia ma specjalną ofertę dla wszystkich, którzy chcieliby sprawić przyjemność swoim bliskim babciom i dziadkom.

W sobotę 21 stycznia odbędzie się spektakl “Dobry wojak Szwejk”, na który przygotowano specjalne bilety, okazjonalne ceny biletów dla babć i dziadków. Każdy z biletów będzie zawierał bon, który można wymienić na kawę lub herbatę w teatralnej kawiarence. Ceny biletów w tym dniu to 30 zł na miejsca na parterze.

To jednak nie jedyna taka oferta. Tydzień później, na podobnej zasadzie będzie można zakupić bilety i skorzystać z kawiarenki teatralnej. Tym razem jednak na scenie pojawią się aktorzy, który przedstawią dla wszystkich chętnych sztukę “Najdroższy”. Będą to dwa spektakle 28 i 29 stycznia. Ceny biletów na te wydarzenia to 34 zł (parter) i 28 (balkon).

Dodajmy, że na życzenie kupującego bilety mogą być przygotowane w formie eleganckiego zaproszenia – wystarczy skontaktować się z Biurem Obsługi Widzów przy ul. Teatralnej 1. Biuro czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8-15. Tel. 32 2661127, e-mail bow@teatrzaglebia.pl
[PP][fot. Maciej Stobierski]
Bear