Drugie urodziny Piaskownicy Kulturalnej UWAGA IMPREZA ODWOŁANA

Niestety impreza o której piszemy poniżej została odwołana. Jak piszą organizatorzy przyczyny odwołania są od nich niezależne.

To będzie przedostatni wakacyjny weekend. Jak zagospodarować go dziecku? Jedną z propozycji jest zabranie go na przedstawienie połączone z poczęstunkiem.

W niedzielę 25.08.2013 o godzinie 16:00 rozpocznie się kolejna impreza w Piaskownicy Kulturalnej. Tym razem będzie to spotkanie wyjątkowe. Okazja będzie wyjątkowa – Piaskownica Kulturalna ma już dwa lata.

W tym czasie w Piaskownicy Kulturalnej odbyło się wiele przedstawień dla najmłodszych, wiele spotkań podczas warsztatów plastycznych i ruchowych. Piaskownica Kulturalna ma już swoje rzesze stałych sympatyków. W okresie zimowym przedstawienia odbywały się w CH Auchan. Okres letni to czas, kiedy każdy chętny może dostać się na przedstawienie, ponieważ odbywają się one w plenerze, a właściwie to na podwórku Piaskownicy Kulturalnej w Sosnowcu przy ulicy Dekerta 6.

W niedzielę dla widzów prócz przedstawienia pt. „O tym jak Frędzelek i Wiercipiętek spotkali Czapeczkę” na dzieci czekały będą niespodzianki. Ponieważ to urodziny, dla wszystkich będą urodzinowe słodkości, a dla dzieci kolorowe niespodzianki.

Przedstawienia organizowane przez Piaskownicę Kulturalną mają wiele zalet. Podstawową zaletą jest to, że są. Od dawna w centrum naszego miasta nie było tego typu imprez dla najmłodszych, o czym świadczy duże zainteresowanie tego typu rozrywką. Drugą, równie ważną zaletą jest to, że dzieci w skupieniu potrafią przesiedzieć ponad 40 minut, co w warunkach domowych czasem jest trudne do osiągnięcia.

Początek niedzielnej imprezy o godzinie 16. Bilety w cenie 10 zł można zakupić przed imprezą. Istnieje możliwość rezerwacji biletów pod adresem: biuro@piaskownicakulturalna.pl.
Serdecznie zapraszamy nie tylko najmłodszych!!!

[PP]

Bear