Disco Polo Party w Pod Spodem

W najbliższy piątek w sosnowieckiej klubokawiarni Pod Spodem (Mościckiego 14) odbędzie się impreza pod nazwą Disco Polo Party.

Renesans tej muzyki, który obserwujemy od pewnego czasu skłonił właścicieli klubu znanego dotychczas z innego rodzaju muzyki do przygotowania oferty również dla fanów dźwięków rodzimej odmiany disco. Dla wielu będzie to okazja do powrotu do lat 90., gdy na bazarach królowała muzyka lekka, łatwa i przyjemna (dla koneserów), kasety sprzedawano z łóżek polowych, a zespoły z branży disco polo święciły sukcesy. Płyty i kasety najczęściej pirackie (takie czasy) osiągały niebotyczne i niewyobrażalne dziś nakłady.

Co w związku z piątkową imprezą obiecują organizatorzy? -“Pamiętacie takie hity jak: “Jesteś szalona”, “Czarownica” “Hej Sokoły” i inne ? Poza muzyką z dawnych lat przy barze przewidziane są mega promocje”.

Zapraszamy do Pod Spodem przede wszystkim znawców i wielbicieli gatunku. Warto będzie cofnąć się w czasie choćby na jeden wieczór i przypomnieć sobie stare hity.

Początek imprezy o 21. Wstęp wolny.

[PP]

Bear