Czterdzieści Jeden Dwieście i Ashpipe w sobotę w 2doors

20 września w sosnowieckim klubie muzycznym 2doors (ul.Małachowskiego 24) będzie punkowo. Zagrają dwie grupy utożsamiane z tym gatunkiem muzycznym.

Pierwszą z nich jest Czterdzieści Jeden Dwieście z Sosnowca, zespół młody, ale już bardzo popularny.Jednym z jego muzyków jest znany w środowisku SKA Adam Marszałek, czyli popularny “Żaba”. Czterdzieści Jeden Dwieście mają za sobą bardzo udany występ na tegorocznej imprezie SKA FEST, gdzie wystąpili przed zespołami Mandat, Ziggie Piggie i zjawiskowym BigMandrake z Wenezueli.

Drugim zespołem, który zobaczymy w sobotę w “dorsach” jest pochodzący z Włoch Ashpipe. Jest to zespół grający niezwykle energetyczną muzykę, siedmioosobowy skład, w tym dwóch wokalistów to nieczęste zjawisko w tym gatunku muzycznym. Nie jest to jednak zwykły, prosty punk rock. Słychać tu znaczne wpływy muzyki SKA, czy też folkowej, nie tylko dzięki skrzypcom. Zespół występował w wielu krajach Europy, wszędzie był ciepło przyjmowany. Zapewne tak samo będzie podczas sobotniego koncertu w Sosnowcu.

Koncerty zaczynają się o 20, jednak klub otwarty będzie już od 19. Bilety w cenie 20 zł. Polecamy

[PP]

Bear