Czerwony Kapturek, czyli powrót teatralnego podwórka

Piaskownica KulturalnaW niedzielę 26 czerwca na podwórku kamienicy przy ulicy Dekerta 6 odbędzie się przedstawienie zorganizowane przez Piaskownicę Kulturalną. Przedstawienie interaktywne “Czerwony Kapturek” w wykonaniu Teatru ART-RE to świetny pomysł na spędzenie letniego popołudnia. Piaskownica Kulturalna to miejsce w którym zwykle odbywają się zajęcia plastyczne oraz ciekawe warsztaty tematycznie dobrane pod gusta młodych uczestników. Jest to też miejsce, gdzie można zorganizować dziecku imprezę urodzinową.

Oto krótka zachęta do przyjścia na spektakl:”Znakomite przedstawienie przygotowane na podstawie bajki Charles’a Perrault’a. Łatwowierny Kapturek zdradza przebiegłemu wilkowi drogę do domku babci. Okazuje się jednak, że sprytnego wilka da się przechytrzyć. Żywy, wesoły spektakl pozbawiony przemocy, który uczy posłuszeństwa wobec rodziców i przestrzega przed zbytnią ufnością wobec nieznajomych. Spektakl przybliża widzom piękno lasu i całej przyrody. Uczy widzów, jak należy zachowywać się w lesie, aby nie szkodzić jego mieszkańcom i pięknu natury. ”

Tę piękną historię na żywo obejrzeć można już w niedzielę, początek o godzinie 16.
Mimo, iż impreza przygotowana jest z myślą o dzieciach, również dorośli widzowie są mile widziani. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc organizator prosi o wcześniejszą rezerwację miejsc. Bilety w cenie 10 zł, a rezerwacji należy dokonywać pod adresem: biuro@piaskownicakulturalna.pl.

[PP]

 

Bear