Charytatywna Gala Disco Polo w Kashmirze!

6 stycznia (piątek) w sosnowieckim klubie muzycznym Kashmir (ul.Małachowskiego 9) odbędzie się nietypowa impreza. Na scenie pojawią się muzycy i wokaliści związani ze sceną disco polo.

Całkowity dochód ze sprzedaży cegiełek (cena 1 sztuki 10 zł) przekazany zostanie na pomoc w leczeniu wokalisty zespołu Tarzan Boy. Krzysztof Rutkowski zachorował na nowotwór – śluzaka otrzewnej. Terapia jak to bywa w takich przypadkach jest bardzo kosztowna, na szczęście środowisko muzyczne w którym działa wyciągnęło do niego pomocną dłoń i zorganizowało kilka koncertów na jego rzecz. Jeden z nich odbędzie się właśnie w znanym sosnowieckim klubie Kashmir. Na takiej imprezie nie może zabraknąć wielbicieli gatunku z całej okolicy.

Na scenie zobaczymy takich artystów z nurtu disco polo jak: Jessika, Doxxx, Tiago, Bartosz Jagielski, Deep Dance, Danielo, Atest, Fan-Tastic, Krzysztof Ster, Silver Dance i Fajters. Dodatkowo usłyszymy Dj Milo, który wzbogaci swoją muzyką całe przedsięwzięcie. Organizatorzy zapowiadają imprezę do białego rana. Na gali spodziewana jest też obecność wokalisty, dla którego odbędzie się kwesta. Nie zapominajmy, że można kupić więcej niż jedną cegiełkę.

Początek imprezy o 20. Planowany początek części koncertowej o 21. Polecamy.

[PP]

 

 

Bear