Bal Charytatywny dla Piotra Pastusiaka

12341187_724100411059562_5529543541390254242_n23 stycznia odbędzie się kolejna impreza charytatywna na rzecz Piotra Pastusiaka. Pisaliśmy już na naszych łamach o festynie w Ostrowach Górniczy, o zbiórce pieniędzy podczas meczu Zagłębie – GKS Katowice, o kiermaszu w Centrum Informacji Miejskiej oraz o specjalnym jam session w klubie muzycznym Archiwum. Tym razem będzie to Bal Charytatywny.
Tego typu rozrywka nie trafia się na co dzień, nie dziwi więc fakt, że sporo osób już wyraziło chęć uczestnictwa. Podczas balu będzie mnóstwo okazji do tańca, o muzykę na wysokim poziomie zadba zespół Axel Bis. Na odpowiednim poziomie będzie również poczęstunek, składający się z dań gorących i zimnej płyty (szczegóły na plakacie), nie zabraknie również napojów zarówno chłodzących jak i gorących. Nie muzyka i nie poczęstunek jest tu jednak najważniejszy. Priorytetem jest zbiórka pieniędzy na dalszą rehabilitację Piotra Pastusiaka.Dlatego też całkowity dochód z imprezy przekazany zostanie na ten cel. Koszt udziału w balu to zaledwie 80zł od osoby (160 zł/para). Rezerwacji można dokonać pod numerami telefonu: 665-243-064 i 660-303-363. Ze względów organizacyjnych prosimy o rezerwację do dnia 15 stycznia.
Przypomnijmy, że Piotr Pastusiak jest mieszkańcem Sosnowca. W maju doznał poważnego urazu kręgosłupa, w konsekwencji, którego doszło do paraliżu górnych i dolnych kończyn ciała. Przeszedł skomplikowaną operację, jednak wada kręgosłupa i powikłania skutecznie blokują powrót do zdrowia, a co za tym idzie sprawność ruchową. Przed Piotrem długa i ciężka droga do poprawy obecnego stanu zdrowia. Priorytetem jest proces rehabilitacji, który odegra kluczową rolę i stanie się filarem do dalszych działań medycznych. Niestety proces ten jest niezwykle kosztowny i aby Piotr stanął na nogi potrzebne są środki finansowe, bez których wiele zbawiennych dla niego metod leczenia i rehabilitacji – pozostanie nieosiągalnych!!!
Bal Charytatywny odbędzie się w Sali Bankietowej Dom Zgoda (ul.Rysia 1), w dzielnicy Pogoń. Serdecznie polecamy tę imprezę. Początek Balu Charytatywnego dla Piotra Pastusiaka o godzinie 20.
[PP]

Bear