“Bajka o królewnie Marysi i lodowej górze” w Piaskownicy Kulturalnej

Plakat piaskownicaSosnowiecka Piaskownica Kulturalna po raz kolejny zaprasza na przedstawienie dla dzieci. Tym razem będzie to „Bajka o królewnie Marysi i lodowej górze”.

Oto krótka zachęta do przyjścia na spektakl: „W czasach kiedy świat był jeszcze taki mały, że “na kulawym koniu można go było przejechać we dwa dni”, królował w Królestwie Srebrnego szczytu król Patry z królową Tasiemką. Ich córka była bardzo śliczna, ale będąc ciągle chwaloną i rozpieszczoną stała się samolubna i nieznośna wobec innych. Król i królowa postanowili wydać ją za mąż licząc, że inne kochające serce odmieni charakter ich córki. Czy udało się odmienić królewnę i jaką rolę w tym odegrał czarny łabędź i lodowa góra?
Przedstawienie pokazujące dzieciom, dlaczego nie warto postępować egoistycznie i jak wiele warte są przyjaźń, miłość czy bycie wrażliwym na drugiego człowieka.”
Tę piękną historię na żywo obejrzeć można już w niedzielę 26 lipca, początek o godzinie 17.
Mimo, iż impreza przygotowana jest z myślą o dzieciach, również dorośli widzowie są mile widziani. Przedstawienie odbędzie się na podwórku kamienicy „Piwnicy Kulturalnej” w Sosnowcu przy ulicy Dekerta 6.

Czas trwania spektaklu to około 45 minut. Bilet w cenie 10 zł można rezerwować pod adresem biuro@piaskownicakulturalna.pl
Zapraszamy. Znając jakość przedstawień Piaskownicy Kulturalnej jesteśmy pewni znakomitej zabawy, tym bardziej, że zapowiada się znakomita pogoda…

[PP]

Bear