Art Jam Session w czwartek w Pod Spodem

W czwartek (22.05) w Pod Spodem (ul.Mościckiego 14)jak co tydzień odbędzie się Jam Session. Impreza, która zyskała sobie już stałych uczestników czeka nadal na każdego, kto zechce przyjść i podzielić się swoim talentem. Od tego tygodnia organizatorzy postanowili poszerzyć zakres wyłącznie muzycznej jak dotąd imprezy. Oto jak zachęcają do przyjścia: „Art Jam Session jest przeznaczone dla każdego artysty, który chce się zaprezentować: free – muzyka, malarstwo, grafika, wiersze itp. na cotygodniowym “dżemowaniu” w Klubie Pod Spodem. Artyści, którzy mają dość sztywnych ram, oceny, szufladkowania, kategoryzowania na lepszy – gorszy, chcą pokazać swoją twórczość w dobrym towarzystwie, nawiązać znajomości w środowisku art. znajdą tu coś dla siebie.
To co wyróżnia nasze “dżem sesje” to duża integracja wszystkich uczestników, luźny klimat, otwartość na wszelakie gatunki i style. Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz swoją podróż , czy jesteś doświadczonym artystą tutaj znajdziesz odbiorców swojej twórczości.
ZWIEŃCZENIEM JEST PREZENTACJA FOTO/VIDEO Z COTYGODNIOWEGO “DŻEMOWANIA” W KLUBIE POD SPODEM, PROMOWANIE ARTYSTÓW.”

 

https://www.youtube.com/watch?v=AV9NFICxong&feature=youtu.be

 

Cóż więc dodać, może tyle że wstęp na imprezę jest oczywiście darmowy, a dla uczestników szykowane są niespodzianki przy barze. Polecamy, start o 20:13.

[PP]

Bear