Art Jam Session w czwartek 28.08.2014

W czwartek (28.08) w Pod Spodem (ul.Mościckiego 14) jak co tydzień odbędzie się Art Jam Session.

Impreza, która zyskała sobie już stałych uczestników czeka nadal na każdego, kto zechce przyjść i podzielić się swoim talentem. Często występy muzyków „jamowych” są o wiele ciekawsze od regularnych koncertów. Tutaj wydarzyć może się wszystko.

Organizatorzy postanowili poszerzyć zakres wyłącznie muzycznej jak dotąd imprezy. Mile widziana jest prezentacja wszelkiej formy twórczości. Dzięki Art Jam Session artyści dotąd zupełnie nieznani mają szansę zaistnieć w świadomości odbiorcy.

Podczas Art Jam Session nakręcono awangardowe filmy, które pokazują klimat imprezy, odbywają się sesje fotograficzne dokumentujące muzykowanie. Warto odwiedzić profil fb Art Jam Session i zobaczyć jak miło można spędzić czwartkowy wieczór.

Jak co tydzień barmani przygotowali specjalną ofertę dla grających i słuchających. Wstęp na imprezę jest darmowy. Klub jest czynny od 17, można zaczynać grać.  Dżemik potrwa aż do ostatniego dźwięku. Poniżej prezentujemy fotki z początku imprezy, która odbyła się 21.08.2014. Jak będzie tym razem? Przyjdź i zobacz. Polecamy!

[PP]

Bear