Arkadiusz Ławrywaniec w Cafe pod Migawką

W najbliższą sobotę (15.03) w Centrum Informacji Miejskiej odbędzie się kolejne spotkanie w ramach Cafe pod Migawką Cykliczne imprezy, których pomysłowdawcami są członkowie grupy fotograficznej 4photo cieszą się ogromną popularnościnie nie tylko wśród adeptów fotografii.

Przypomnijmy niewtajemniczonym kto tworzy grupę fotograficzną 4photo.  Są to Monika Gruszewicz, Tomasz Malkowski, Wojciech Skórka i Piotr Łatacha. Tych czworo artystów zapoczątkowało tradycję spotkań fotograficznych w Centrum Informacji Miejskiej (ul.Warszawska 3/20 – Pasaż podziemny).

Tym razem gościem 4photo będzie popularny artysta fotografik Arkadiusz Ławrywaniec. Urodzony w Opolu, fotografuje od 1986 roku, laureat wielu nagród w konkursach fotograficznych. Pan Arkadiusz kojarzony jest z Dziennikiem Zachodnim, z którym współpracuje od dwudziestu lat. Prace Arkadiusza Ławrywańca prezentowane były w wielu muzeach i galeriach. Trzeba obiektywnie przyznać, że znakomicie się do tego nadają, szczególnie cykliczne czarno-białe portrety zbiorowe społeczności śląskiej. Być może Pan Arkadiusz zdradzi nieco tajemnice swojego warsztatu podczas sobotniego spotkania.

Początek o 10.  Serdecznie polecamy.

[PP]

Bear