Andrzejkowe Ska&reggae’night! Konopians, Jahvigation i Pozyton Sound

W sobotę 29 listopada w sosnowieckim klubie muzycznym 2doors (ul. Małachowskiego 24) odbędzie się impreza pod nazwą Andrzejkowe Ska&reggae’night! Podczas koncertu zaprezentują się trzy zespoły reprezentujące nurt ska i reggae.

Jako pierwszy, około 20:30 na scenie pojawi się gliwicki Pozyton Sound. Po nim na scenie zobaczymy band z Sosnowca, obchodzący właśnie dwa lata działalności Jahvigation. Zespół debiutował na podobnej imprezie dwa lata temu w tym samym klubie. Planowany początek koncertu o 21:15. Niech nikogo nie zmyli wiek zespołu, gdyż w jego składzie jest wielu doświadczonych muzyków naszej rodzimej sceny ska i reggae wspartych świeżą muzyczną energią. Ten młody zespół ma na koncie wiele ciekawych koncertów i duży potencjał na przyszłość, dlatego warto śledzić ich poczynania.

Gwiazdą wieczoru będzie Konopians, zespół który w ostatnim czasie wydał swoją nową płytę “Mental Skataklism” i jest w trakcie promowania tego krążka.

Bardzo ciekawi jesteśmy formy muzycznej Konopiansów, jeśli nasi czytelnicy również to serdecznie polecamy ten koncert. Zespół z Czeladzi zagra o 22:15. Bilety w dniu koncertu w cenie 25 zł.

[PP]

 

 

 

Bear