Wywiad z Michałem Radką (posłuchaj)

michal-radkaCzłowiek, który poprzez swoją pasje popularyzuje nasz region. Jego fotografie tworzą niezwykły zbiór widoków m.in. Sosnowca. Bo ilu z nas ma okazję podziwiać nasze miasto z lotu ptaka? Dzięki niemu możemy to robić wszyscy, jego zdjęcia i filmy pokazują piękno stolicy Zagłębia Dąbrowskiego w sposób intrygujący i szczery. Kolejnym rozmówcą Głosu Sosnowca jest Michał Radka, który dzięki lataniu paralotnią pokazuje nam Sosnowiec.

Podczas rozmowy poruszyliśmy wiele ciekawych tematów. Jak Michał Radka zaczynał swoją przygodę z lataniem? Jaki jest koszt uprawiania tego sportu? Jak wygląda Sosnowiec z powietrza oraz nad którą dzielnicą nasz rozmówca najbardziej lubi latać? Nad którymi miejscami w naszym regionie nie wolno latać paralotnią? Porozmawiamy też o niedawnej wystawie jego zdjęć, która miała miejsce w Zamku Sieleckim.

W rozmowie pojawiają się również inne ciekawe tematy, aby się z nimi zapoznać wystarczy posłuchać naszej audycji z cyklu Głos Sosnowca. Zapraszamy do odsłuchania rozmowy z Michałem Radką!

[PP]

Bear