Wybierz nazwę dla sosnowieckiego radia!

radioCzy Sosnowiec zasługuje na swoje radio? Czy nasze miasto może mieć swój własny niezależny głos w eterze? Czy możemy mieć miejsce, gdzie będziemy promować naszych artystów, nasze miejskie wydarzenia, sprawy regionu. Miejsce, gdzie usłyszycie lokalne wiadomości z pierwszej ręki. Miejsce, w którym każdy z Was będzie miał szansę zagościć! Radio, w którym będziemy mogli nadawać lokalne ogłoszenia, organizować imprezy.

Moda na lokalność w mediach ma dużą szansę zagościć w Sosnowcu. Na pomysł uruchomienia radia wpadł Adrian Chmielewski z The GodFather Records – studia nagrań z Sosnowca o którym pisaliśmy kilka dni temu. Jednym z pierwszych kroków do zrealizowania pomysłu jest wybór nazwy rozgłośni. Odbyły się już wstępne eliminacje w wyniku których poddane głosowaniu będą cztery propozycje nazwy radia. Są to Zagłębie FM, Głos Zagłębia, 41-200 FM, Fale Zagłębia, Dźwięki Zagłębia, Radio Janek, Radio Przemsza i Esce Radio. Można także dodać swoją propozycje nazwy.

Aby zagłosować na jedną z nich prosimy o skorzystanie ze specjalnej ankiety na portalu społecznościowym facebook.pl. Głosowanie potrwa do 20 kwietnia. O efektach będziemy informować.

Aby zagłosować należy wejść w przypięty do wydarzenia post: “Wybierz nazwę dla swojego lokalnego radia!”

Głosowanie na nazwę radia

[PP]

 

Bear