Szczególny jubileusz Pani Marianny Włodarczyk

2016-02-02 (3)W dniu 2 lutego 2016 roku Pani Marianna Włodarczyk ukończyła 100 lat życia. Z okazji tak wspaniałego jubileuszu wizytę złożyli jej przedstawiciele władz miasta, Urzędu Stanu Cywilnego i Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.

List gratulacyjny wręczył Zastępca Prezydenta Miasta Krzysztof Haładus, natomiast kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Arkadiusz Trzuskowski oraz pozostali goście obdarowali Panią Mariannę kwiatami.

Pani Marianna Włodarczyk ma piękne sosnowieckie tradycje rodzinne. Jej ojciec był górnikiem na Kopalni Sosnowiec. Ona sama pracowała w fabrykach włókienniczych Schoena i Dietla. Mieszkała w jednym z domów na “Ludwiku”, w miejscu gdzie dziś znajduje się market Lidl. Podczas II wojny światowej została wywieziona na przymusowe roboty do Niemiec.

Pani Marianna była dwukrotnie zamężna, ma córkę, zięcia i wnuka. Brat Tadeusz zginął w czasie okupacji,drugi z braci Mieczysław zmarł w  Wałbrzychu w wieku  około 60 lat, siostra Leokadia zmarła w Warszawie w wieku 83 lat, siostra Władysława mieszka w Sosnowcu obecnie ma 85 lat.
Nasza redakcja przyłącza się do życzeń dla Pani Marianny życząc kolejnych 100 lat w zdrowiu i dobrobycie. Wszystkiego najlepszego.
Więcej zdjęć tu.
[PP]
Bear