Święta i Sylwester w lipcu? Tak w Pod Spodem!!!

Pomysł wydaje się szalony. Święta i Sylwester w lipcu? Z drugiej strony wielu z nas marzyło, aby zabawa sylwestrowa nie kojarzyła się z odmarzniętymi nosami i grubymi kurtkami. Okres letni sprawia, że Sylwestra można przeżyć w miłym klimacie. Co do świąt to często jest tak, że nie zawsze możemy spędzić je z tymi z którymi chcemy. W lipcu jest inaczej, można zjeść tradycyjne dania świąteczne z kolegami, z którymi zazwyczaj idziemy na piwo. A choinka latem, Święty Mikołaj? Kusząca propozycja.
Impreza pod nazwą Crazy Summer Christmas to letnia propozycja sosnowieckiej klubokawiarni Pod Spodem (ul.Mościckiego 14, w podwórzu), która w ostatnim czasie słynie z niekonwencjonalnych propozycji rozrywkowych. Są tu koncerty rockowe, SKA, Art Jam Session, a ostatnio zagościła nawet muzyka disco polo. Crazy Summer Christmas to kilkudniowa impreza muzyczno-rozrywkowa, która jest połączeniem rodzinnego klimatu świąt z klimatem spotkania z kumplami. Poniżej prezentujemy szczegółowy “rozkład jazdy” imprezy nadesłany przez organizatorów.

CRAZY SUMMER CHRISTMAS

23.07.2014 ŚRODA

„Choinko ma”

Zaczynamy od rytualnego strojenia choinki, więc przydadzą się oryginalne choinkowe ozdoby. Wytęż swój mózg, wymyśl, skonstruuj, pochwal się owocami swej nieograniczonej fantazji. Każda osoba, która przyniesie odjechaną choinkową ozdobę może liczyć na świątecznego szota przy barze. Oprócz tego wypas muza i świetna zabawa oraz specjały polskiej kuchni, które zadowolą niejedno podniebienie.

24.07.2014 CZWARTEK

W czwartek zapraszamy na PodSpodową wigilię, podczas której wspólnie przystąpimy do śpiewania kolęd w nowych zaskakujących aranżacjach w ramach wyjątkowego Jam Session z udziałem najlepszych muzyków z Sosnowca i okolic. Ugościmy Was również pysznym barszczykiem z uszkami, w wersji tradycyjnej i wegetariańskiej. Przy okazji obchodzimy urodziny Eshee-go, więc jak ktoś chce to może sprawić utalentowanemu sosnowieckiemu artyście skromny prezent z tej okazji.

25.07.2014 PIĄTEK

W pierwszy dzień świąt przygotowaliśmy dla Was koncert zespołu Garden Noise. Na barze czekać będą cynamonowe szoty i inne świąteczne niespodzianki.

26.07.2014 SOBOTA

Drugiego dnia świąt zapraszamy na Christmas House Party, które poprowadzą Fama, STC i Łuki. Na barze świąteczne drinki rozgrzewająco pobudzające, mocno rozweselające.

31.07.2014 CZWARTEK

Na Mariusza w Rio – czyli letnia alternatywa Sylwestra – czyste szaleństwo w czystej postaci, z dużą ilością postaci i czystej. Krótko mówiąc żarty się skończyły. Świętujemy ile wątroba dała. Żeby było śmieszniej będziemy się przebierać, bo jak wiadomo kto się przebierze ten pije za friko… w granicach rozsądku. Najlepszy przebieraniec i przebieranka mogą liczyć na szczególne względy przy barze i super nagrody. To szczególne święto uświetni pokaz gorących kocich ruchów profesjonalnych tancerek, które rozpalą Wasze zmysły i podkręcą poziom pozytywnych wibracji na absolutnego maksa.

01.08.2014 PIĄTEK

Nowy Rok, nowe życie – czyli Kac Spodem. Tego dnia serwujemy wczorajsze wątroby i ubolewamy nad przemijającym przez palce życiem, jednocześnie z nadzieją i optymizmem snując porywające wizje przyszłości. Łatwo nie będzie, ale damy radę. Jest alko, jest muza, mamy siebie więc musi się udać! Dla ścioranych życiem będzie gorący rosołek z wkładką Cioci Sylwii (dla odważnych i fanów) oraz specjalne noworoczne drinki, przy doskonałej muzyce w doborowym towarzystwie.

Tak zachęcają organizatorzy. Nam także nie pozostaje nic innego jak serdecznie zaprosić czytelników 41-200.pl do wzięcia udziału w tym ciekawym przedsięwzięciu. Na wszystkie imprezy wstęp jest darmowy. Polecamy!

 

[PP]

 

Bear