Pierwszy piknik i już sukces

Impreza “Czas na piknik”, którą zorganizowali lokalni przedsiębiorcy przy współudziale miasta okazała się dużym sukcesem. Nawet sami organizatorzy zaskoczeni chyba byli frekwencją pierwszego wspólnego śniadania w Parku Sieleckim.

Przygotowane leżaki szybko znalazły swoich użytkowników, a przed niemal każdym punktem gastronomicznym ustawiły się kolejki. W tle słychać było muzykę klubową, a zabawę umilała m.in. szkoła tańca z Będzina. Dla dzieci największą atrakcją były dwa konie ze stadniny w Mysłowicach oraz psy ze schroniska, które pokazywały sztuczki w zamian za smakołyki. Przede wszystkim jednak był wypoczynek, rozmowy, nowe znajomości i pogoda, która znakomicie dopasowała się do charakteru imprezy plenerowej.

Wyrazy uznania należą się pomysłodawcom i organizatorom, którzy dzięki takim inicjatywom ożywiają nasz park i namawiają do czynnego spędzania wolnego czasu. Jesteśmy przekonani, że każde kolejne pikniki będą cieszyły się jeszcze większą popularnością.

Kolejne spotkanie w plenerze z okazji imprezy “Czas na Piknik” już w najbliższą niedzielę, szczegóły przedstawimy wkrótce.

[PP]

Bear