Pani Marianna Włodarczyk ukończyła 103 lata

W sobotę 2 lutego 2019 roku Pani Marianna Włodarczyk ukończyła 103 lat życia. Z okazji tak wspaniałego jubileuszu wizytę złożyli jej m.in. Pełnomocnik Prezydenta Sosnowca Anna Jedynak oraz kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Arkadiusz Trzuskowski .

Pani Marianna Włodarczyk ma piękne sosnowieckie tradycje rodzinne. Jej ojciec był górnikiem na Kopalni Sosnowiec. Ona sama pracowała w fabrykach włókienniczych Schoena i Dietla. Mieszkała w jednym z domów na “Ludwiku”, w miejscu gdzie dziś znajduje się market Lidl. Podczas II wojny światowej została wywieziona na przymusowe roboty do Niemiec.

Pani Marianna była dwukrotnie zamężna, ma córkę, zięcia i wnuka. Brat Tadeusz zginął w czasie okupacji, drugi z braci – Mieczysław zmarł w  Wałbrzychu w wieku  około 60 lat, siostra Leokadia zmarła w Warszawie w wieku 83 lat, siostra Władysława mieszka w Sosnowcu, 9 lutego skończy 88 lat.
Nasza redakcja przyłącza się do życzeń dla Pani Marianny życząc kolejnych wielu lat w zdrowiu i dobrobycie. Wszystkiego najlepszego.
[PP][Fot. Krystyna Szustka]
 
 

 

Bear