Kiermasz charytatywny w CIM i zbiórka na Ludowym

Zdjęcie Piotr PastusiakKoleżanki i koledzy Piotra Pastusiaka nie ustają w wysiłkach by znaleźć środki na jego rehabilitacje. Piotr ucierpiał w wypadku w maju tego roku i jest całkowicie sparaliżowany. W najbliższy weekend odbędą się dwie imprezy mające wspomóc zbiórkę pieniędzy.

Pierwsza impreza to kiermasz charytatywny w Centrum Informacji Miejskiej (pasaż podziemny, ul.Warszawska 3/20). W październiku w Ostrowach Górniczych odbył się festyn podczas którego prowadzono sprzedaż różnego rodzaju rzeczy podarowanych przez przyjaciół Piotra. Część z tych rzeczy nie znalazła wówczas nabywców, dużo przedmiotów doszło też w międzyczasie. Stąd pomysł na kiermasz, który odbędzie się dzięki pomocy pracowników Centrum Informacji Miejskiej, którzy w bardzo pozytywny sposób podeszli to tego przedsięwzięcia.
Podczas trwania kiermaszu prowadzonego przez przyjaciół Piotra Pastusiaka można będzie nabyć m.in. ciekawe książki, płyty DVD, zabawki, puzzle oraz kartki i ozdoby świąteczne.
Kiermasz potrwa dwa dni. W piątek w godzinach 12-18 i w sobotę w godzinach 10-14.

Druga zbiórka przewidziana jest na niedzielne popołudnie i odbędzie się na Stadionie Ludowym. Okazją do tego będzie mecz Zagłębia – GKS Katowice. Ponieważ Piotra Pastusiaka czeka bardzo kosztowna rehabilitacja, tylko dzięki Państwa wsparciu będzie ona możliwa. Liczy się każdy grosz. Dlatego wspomóżmy grupę przyjaciół, którzy nie złożyli broni i walczą o zdrowie swojego kolegi. Niestety bez pieniędzy niewiele można zrobić, gdyż rehabilitacja jak i sam dowóz chorego na nią jest bardzo kosztowny. Przypominamy, że nasz klub znacznie już wsparł tę akcję podczas festynu w Ostrowach Górniczych.
Kwestujący będą stać przy wejściu na koronę stadionu. Prosimy nie mijać ich obojętnie. Zbiórka nie byłaby możliwa dzięki władzom klubu, które kolejny raz pokazały, że potrafią wesprzeć kibica w potrzebie. Polecamy obydwie akcje.

[PP]

Bear