Rozmowy o Zagłębiu, czyli spotkanie z trenerami i piłkarzami Zagłębia w Pod Spodem

W środę 30 lipca o godzinie 19:30 w sosnowieckiej klubokawiarni Pod Spodem (ul.Mościckiego 14, w podwórzu) odbędzie się impreza otwierająca cykl “Rozmowy o Zagłębiu”. Gośćmi pierwszego spotkania będą przedstawiciele drużyny piłkarskiej Zagłębie Sosnowiec. Drugoligowcy reprezentowani będą przez piłkarzy i trenerów, a głównym celem spotkania będzie możliwość zadania im pytań przez uczestników imprezy.
Niewtajemniczonym przypominamy, iż piłkarze Zagłębia mają na koncie liczne sukcesy na arenie krajowej i międzynarodowej. Wielu wybitnych reprezentantów Polski wywodzi się z klubu ze stolicy Zagłębia Dąbrowskiego. Czy któryś z gości środowego spotkania pójdzie w ślady Gałeczki, Jarosika, Mazura, a może aktualna drużyna swoją postawą na boisku w przyszłości nawiążę do zespołów, które zdobywały dla Sosnowca Puchar Polski? Miejmy nadzieję, ze tak będzie. W przede dniu pierwszego meczu ligowego będziemy mieć niepowtarzalną okazję aby zadać im osobiście pytania, spotkać się twarzą w twarz, posłuchać o czym mówią.
Organizatorzy przygotowują dla pełnoletnich uczestników spotkania specjalne promocje przy barze. Szczególne atrakcje czekają też na dzieci, których rodzice zdecydują się przyprowadzić na “Rozmowy o Zagłębiu”. Na każdego “malucha” czekały będą słodkie niespodzianki, a piłkarze obiecali, że szczególnie docenią uczestnictwo najmłodszych fanów i przyniosą ze sobą pamiątkowe gadżety klubowe. Wygląda więc na to, ze dla każdego będzie coś dobrego.

Wśród gości, którzy potwierdzili uczestnictwo w “Rozmowach o Zagłębiu” będą trener I zespołu Mirosław Smyła, asystent trenera Artur Derbin oraz czołowi gracze Zagłębia Sosnowiec Dawid Ryndak i Mateusz Wrzesień.

“Rozmowy o Zagłębiu” to cykl imprez różnotematycznych dla którego wspólnym mianownikiem jest słowo klucz “Zagłębie”. Organizatorzy nie zamierzają się ograniczać jedynie do tematyki piłkarskiej, a nawet sportowej. Tematy kolejnych cyklicznych spotkań są kwestią otwartą i już wkrótce należy spodziewać się kolejnych podobnych wydarzeń w klubokawiarni Pod Spodem. Współorganizatorem “Rozmów o Zagłębiu” jest witryna 41-200.pl
Zapraszamy, początek spotkania z Zagłębiem Sosnowiec w środę o 19:30, klubokawiarnia otwarta będzie dużo wcześniej.

[PP]

Bear