Po prostu I Like Zagłębie

-Chyba dla większości z nas to synonimy. Weekendowy spacer stanowi z reguły przyjemność samą w sobie, ale kilka ciekawych ujęć lub okazja do zobaczenia czegoś interesującego, znacząco podnoszą jego wartość. Gdy w końcu dorzucimy możliwość podzielenia się z kimś tym bogactwem – zdjęciami, nowo nabytą wiedzą, czy odkrytą dla nas lokalizacją – mamy poczucie, że stworzyliśmy “coś więcej” i w jakiś niewielki sposób nasz zwykły spacer może przysłużyć się też innym. Takie uczucie trudno przecenić.

Ponadto, jest to okazja, by poznać wyjątkowych ludzi biorących w tych wycieczkach udział. I nie są to wyłącznie mieszkańcy i miłośnicy Zagłębia, ale i ludzie wiedzeni zwykłą ciekawością. Dzięki temu wiemy, co ich interesuje, czego chcieli by się dowiedzieć, a co za tym idzie, co pokazywać. Sami wciąż się tym sposobem edukujemy i rozwijamy.

Założeniem jest, że nie robimy niczego na siłę. Publikujemy wyłącznie własne materiały nie bazując na źródłach zewnętrznych. Robimy to dla przyjemności i z przyjemnością, a w znacznym stopniu ułatwia nam to różnorodność ekipy. Są bowiem miejsca i trasy, które w mniejszym lub większym stopniu mogą zachęcać poszczególnych jej członków. Być może dlatego, że sprawiają wrażenie mniej lub bardziej interesujących lub fotogenicznych, a być może za sprawą mniejszego lub większego bagażu emocjonalnego, który wiąże daną osobę z konkretnym miejscem. Dzięki jednak temu, że stanowimy zbitek licznych i różnorodnych osobowości, z różnymi miejscami łączą nas różne relacje oraz wiedza o nim, zawsze znajduje się ktoś, kto chętnie wybiera się w danym kierunku, niejednokrotnie zachęcając swoim zapałem kolejnych. I dzięki temu to wszystko się kręci.

-Dlaczego powinniśmy zaglądać na stronę ILZ?

-Bo to dobre miejsce i… to tyle autoreklamy. A poważniej, to chyba każdy powinien się sam przekonać i znaleźć własne powody, by odwiedzać naszą stronę. Stale się rozwijamy, powstają nowe pomysły, angażujemy się w coraz to nowsze projekty – cały czas nad czymś pracujemy. Trudno zatem określić na dłuższa metę co nam strzeli do głowy i tym bardziej co z tego wyniknie. Jednakże, dzięki temu istnieje duża doza prawdopodobieństwa, że być może uda nam się zaskoczyć lub zadziwić naszych widzów czymś zupełnie wyjątkowym. Na to przynajmniej liczymy i do tego zmierzamy. Krótko mówiąc, zapraszamy!

-Wielkie dzięki za rozmowę i zapraszamy do odwiedzania I Like Zagłębie!

[PP]

Strony: 1 2

Bear